Close Icon

Найкраща винагорода
ваша лояльність!

Окрім постачання якісного продукту, ми також докладаємо зусиль, щоб кожен клієнт залишився задоволеним.

Fire Icon

Гарантія

Уся продукція Dion оригінальна та сертифікована. На всі товари надається офіційна гарантія. В коробці з продуктом ви знайдете інструкцію, гарантійний талон та повне передбачену комплектацію до газового водонагрівача.

У випадку будь-якої поломки — зв’яжіться з нами. Ми прослідкуємо, щоб негаразд було ліквідовано або ж замінимо водонагрівач, щоб ви могли продовжувати насолоду комфортом.

Але слід пам’ятати — право на гарантійне обслуговування надає гарантійний талон, тому зберігайте його.

Infromation Image
Fire Icon

Доставка та оплата

Ми використовуємо всі служби доставки для зручності наших клієнтів. Проте стандартом є Нова Пошта. З інших доступних варіантів — Meest Express та самовивіз.

Оплатити товар можливо двома способами: готівковий та безготівковий розрахунок. У випадку безготівкового розрахунку є можливість передоплати, що зменшить вартість доставки. Або ж оплата при отриманні будь-яким способом.

Infromation Image
Fire Icon

Сервісний центр

Ми раді допомогти зремонтувати товар або ж просто допомога порадою майстру. У нас є власний сервісний центр для осблуговування газових колонок в разі виходу з ладу в якому працюють фахівці виключно з нашою продукцією.

Це стало необхідністю, адже люди користуються нашою продукцією подекуди більше 10 років! Часто, в заміні немає необхідності, а потрібно лиш замінити декілька запасних частин.

Infromation Image